İAYOSB
Ana Sayfa > İAYOSB > Yönetim

Yönetim

İAYOSB YÖNETİM KURULU

ADI SOYADI GÖREVİ TELEFON E-POSTA  
Murat ÇÖKMEZ Yönetim Kurulu Başkanı ( 0216 ) 593 00 00 muratc@iayosb.com
Mehmet Ali FİNCAN Yönetim Kurulu Başkan Vekili ( 0216 ) 593 06 80 malif@iayosb.com

 

 

Ali Fazıl BÖYET


 

 

Yönetim Kurulu Üyesi

( 0216 ) 593 19 90 afboyet@iayosb.com
Cem FAYDASIÇOK Yönetim Kurulu Üyesi ( 0216 ) 593 11 33 cem.faydasicok@iayosb.com
M.Sinan KILIÇ Yönetim Kurulu Üyesi ( 0216 ) 593 14 85 sinan@iayosb.com



İAYOSB DENETİM KURULU

ADI SOYADI GÖREVİ TELEFON E-POSTA  
Merve TORBALI Denetim Kurulu Üyesi ( 0216 ) 593 00 61 mervetorbali@iayosb.com
Hakan HATİBOĞLU Denetim Kurulu Üyesi ( 0216 ) 593 01 41 hakan@iayosb.com



İAYOSB BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

ADI SOYADI GÖREVİ TELEFON E-POSTA  
Ayla DEV Bölge Müdürü ( 0216 ) 593 00 00 ayla.dev@iayosb.com
Seda ALKIM Kurumsal İletişim Birim Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 sedaalkim@iayosb.com
İrem DİNÇMAN Grafik/Tasarım ( 0216 ) 593 00 00 grafik@iayosb.com
Özge Özgen BALCI Yazı ve Hukuk İşleri Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 hukuk@iayosb.com
İsmail SEVER Elektrik Birim Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 sever@iayosb.com
Ömer ARDALI Elektrik Birim Sorumlusu Yrd. ( 0216 ) 593 00 00 omer@iayosb.com
Atilla DOĞAN İmar Birim Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 atilla@iayosb.com
Tahir YILDIZ Ruhsat Birim Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 t.yildiz@iayosb.com
Üzeyir GÜMÜŞ İdari İşler Birim Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 gumus@iayosb.com
Mukaddes GÜLCÜ Çevre Koruma ve Kontrol Birim Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 cevre@iayosb.com
Akın AKSOY Çevre Ekip Şefi ( 0216 ) 593 00 00 cevre@iayosb.com
Eda GÖKÇİMEN Laboratuvar Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 cevre@iayosb.com
Nail ARISLAN Laborant ( 0216 ) 593 00 00 nail@iayosb.com
Fikret UYSAL Laborant ( 0216 ) 593 00 00 uysal@iayosb.com
Ramazan KARATEPE Çevre Saha Personeli ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com
Yüksel KÖKSAL Çevre Saha Personeli ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com
Müzeyyen ALADAĞ Muhasebe Birim Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 aladag@iayosb.com  
Ceyda AYDOĞAN Muhasebe Birim Sorumlusu Yrd. ( 0216 ) 593 00 00 muhasebe1@iayosb.com
Ceyda İŞBİLİR Muhasebe Birim Sorumlusu Yrd. ( 0216 ) 593 00 00 muhasebe2@iayosb.com
İhsan YANIK İnsan Kaynakları Birim Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 ik@iayosb.com
Nergiz AKIN KOSGEB Uzmanı ( 0216 ) 593 00 00 kosgeb@iayosb.com
Gonca DEVRAN Yönetici Asistanı ( 0216 ) 593 00 00 asistan@iayosb.com
Sebahattin KÖSE Altyapı Bakım Onarım Ekip Şefi ( 0216 ) 593 00 00 s.kose@iayosb.com
Salih YALÇIN Saha Personeli ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com
Mehmet YALÇIN Saha Personeli ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com
Erkan YALÇIN Saha Personeli ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com
Ahmet KOÇHAN Saha Personeli ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com
İdris AKPINAR Saha Personeli ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com
İsmail ÇOKADAR Ekipman Şefi ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com
Özay ÇELİK
İmam ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com
Zülfiya AHISKALI Kat Görevlisi ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com
Bahar YÜREK
Kat Görevlisi ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com
Kadir GÜNGÖR Şöför ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com